Misja wyznacza długookresowe kierunki działania firmy, jest swoistym drogowskazem dla pracowników i kierownictwa, ale także firm współpracujacych i klientów.

Naszymi atutami są: optymizm, dynamizm, siła płynąca z pewności siebie. Z pasją walczymy o sukces. Konsekwentnie wspieramy działania, które przyniosły sukces i próbujemy coraz to nowszych rozwiązań.

Jednym z elementów naszego sukcesu jest nasza strategia produktowa oraz inicjatywa – działamy perspektywicznie i przewidujemy potrzeby naszych klientów. Wszystko to sprawia, że wykonujemy naszą pracę z pasją i zaangażowaniem, a także jesteśmy w stanie dostarczyć indywidualne rozwiązania systemowe dla firm.

Nasze rozwiązania pozwalają na to, by nasi klienci mogli powiązać sklep internetowy Würth bezpośrednio do ich elektronicznego systemu magazynowego. Zatem dokumenty elektroniczne, takie jak zamówienia, potwierdzenia zamówień, dowodów dostawy, faktur i tym podobne mogą być wymieniane między sklepu i systemu klienta automatycznie.

Jeżeli chodzi o magazynowanie i przechowywanie naszych produktów, to również oferujemy sprawdzone rozwiązania dla naszych klientów. Każdy profesjonalista wie, że małe części i materiały eksploatacyjne, takie jak śruby, nity, nakrętki, podkładki i smary nie należą do najważniejszych elementów potrzebnych do pracy, są jednak niezbędne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma Würth wypracowała wiele elastycznych rozwiązań pozwalających na efektywne zarządzanie tymi elementami. Nasze systemy magazynowe są łatwe w montażu i możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb firmy.

Uszczelniacze do dachów

Uszczelniacze do połączeń budowlanych

Uszczelniacze do szczelin dylatacyjnych