Zdolność do tworzenia i wykorzystywania postępu jest podstawowym warunkiem osiągnięcia sukcesu na szybko zmieniających się rynkach. Sika pozostaje zawsze w ścisłym, bezpośrednim związku z odbiorcami i ich zmieniającymi się potrzebami. Świadectwem tego jest stale rosnąca ilość nowych, innowacyjnych wyrobów i uzyskiwanych corocznie patentów.

Nasza aktywność ukierunkowana na badania i rozwój skupia się na poszukiwaniu zaawansowanych rozwiązań korzystych dla całego społeczeństwa oraz środowiska naturalnego, równocześnie zapewniając wartość dodaną dla naszych klientów.

Sikacryl®-100

Sikacryl®-100 jest jednoskładnikowym uszczelniaczem na bazie dyspersji akrylowej do wypełniania pęknięć wewnątrz pomieszczeń.

Sikacryl®-200

Sikacryl®-200 jest jednoskładnikowym, niespływającym uszczelniaczem na bazie dyspersji akrylowej o zdolności przenoszenia przemieszczeń ± 12,5% i szybkiej odporności na deszcz.

Sikacryl®-150

Sikacryl®-150 jest jednoskładnikowym niespływającym, szybkowiążącym uszczelniaczem akrylowym do prac malarskich.

Sika BlackSeal® BT

Sika BlackSeal® BT jest jednoskładnikowym materiałem uszczelniającym i klejącym na bazie kauczuku butylowego, charakteryzującym się dobrą przyczepnością do większości materiałów budowlanych.

Sika Boom® G

Sika Boom® G jest jednoskładnikową, szybkowiążącą, aplikowaną pistoletem, poliuretanową pianką montażową o dużej ekspansji.

Sika Boom® S

Sika Boom® S jest jednoskładnikową, szybkowiążącą, łatwą w aplikacji, poliuretanową pianką montażową.

SikaHyflex®-220 Window

SikaHyflex®-220 Window jest jednoskładnikowym, wiążącym pod wpływem wilgoci z powietrza, elastycznym materiałem uszczelniającym.

Sikaflex®-11 FC+

Sikaflex®-11 FC+ jest jednoskładnikowym, bezrozpuszczalnikowym, materiałem o niespływającej konsystencji, przeznaczonym do uszczelniania i klejenia.

Sikaflex® Construction

Jednoskładnikowy, poliuretanowy uszczelniacz budowlany.

Sikaflex® Crystal Clear

Sikaflex® Crystal Clear jest  jednoskładnikowym, bezrozpuszczalnikowym, uniwersalnym, transparentnym klejem i materiałem uszczelniającym.

Sikaflex® Floor

Jednoskładnikowy, materiał uszczelniający do posadzek.

Sikaflex® Precast

Sikaflex® Precast jest 1-składnikowym, wiążącym pod wpływem wilgoci z powietrza, elastycznym materiałem uszczelniającym.

Sika® MultiSeal

Bitumiczna taśma uszczelniająca.

Sika® Primer-3 N

Sika® Primer-3 N jest rozpuszczalnikowym, jednoskładnikowym materiałem gruntującym.

Sika® Sanisil®

Uszczelniacz acetoksy silikonowy do zastosowań sanitarnych.

Sikasil® C

Neutralny silikon do uszczelnień budowlanych i sanitarnych.

Sikasil® Pool

Sikasil® Pool jest jednoskładnikowym, neutralnie sieciującym uszczelniaczem silikonowym przeznaczonym do uszczelniania basenów i obszarów stale narażonych na działanie wody.

SikaSwell® S-2

Uszczelniający kit pęczniejący.