Dach nad głową jest czymś więcej jak tylko ochroną przed wiatrem i pogodą. Jest symbolem dla przytulnego domu, który oferuje nam azyl przed wieloma wyzwaniami, stawianymi nam przez nowoczesny tryb życia. Nie dziwi więc, że wielu właścicieli domów zwraca szczególną uwagę na jakość i optykę dachówki. I na pokrycie dachowe ich sfery prywatnej, preferuje naturalny materiał budowlany.

Uniwersalne

Oto idealne połączenie funkcjonalności i estetyki: nasze klasyczne dachówki ceramiczne. Na przykład model Ergoldsbacher E 58, najczęściej kupowana dachówka ceramiczna w Niemczech. Wśród wielu dostępnych wariantów kolorystycznych i form znajdzie się z pewnością dachówka dla Ciebie.

Wielkie powierzchnie

Wyraziste i ekonomiczne: poszczególne „rozmiary“ dachówek ERLUS dają się prosto i szybko układać, a także przekonują ekonomicznością.

Renowacje

Do renowacji dachów potrzebne są materiały o dużej wszechstronności zastosowań. ERLUS oferuje szeroki asortyment dachówek ceramicznych, spełniających wymagania różnych aspektów renowacji. O maksymalnym zakresie przesuwu i możliwości wielkopowierzchniowego układania.

Historyczne

Renowacja budynków historycznych to ekscytujący spacer po linie między autentycznością wyglądu i nowoczesnymi normami. ERLUS oferuje szeroki wybór historycznych form dachówek ceramicznych, które spełniają nowoczesne wymagania materiałowe.

Śródziemnomorskie

Dach to nie tylko ochrona przed pogodą – dach podkreśla charaktery budynku i budzi emocje. Dachówki ceramiczne ERLUS w klasycznej, typowej dla krajów południowych formie od razu wprowadzą do Twojego domu nieco radosnego, śródziemnomorskiego stylu życia.

Design

Dachówki ceramiczne ERLUS to nie tylko niezwykła trwałość, ale również ponadczasowa estetyka. Dowodzi tego rewelacyjna paleta kolorów i form, z których część zdobyła już wyróżnienia branżowe. Dzięki nim Twoja inwestycja budowlana nabierze dodatkowego charakteru i indywidualności.