Unikalna ceramika

Dachy i fasady

Drewno, beton, marmur, kamień naturalny… nieograniczone możliwości w projektowaniu dachów I fasad.

Ponad 100 lat doświadczenia i tradycji

Pięć pokoleń wspiera tradycje rodziny z pasją do tworzenia wyjątkowych, stuletnich i ponadczasowych dachówek ceramicznych. Od 1899 roku wydobywamy naszą glinę z najlepszych kamieniołomów nad Morzem Śródziemnym. Ponadczasowa esencja naszych dachówek to gwarancja i doświadczenie wyjątkowej marki na rynku.

Najwyższa jakość

Produkcja z dbałością o szczegóły

Ciągłe inwestycje w badania i rozwój wraz z innowacjami, są częścią naszej filozofii. Tejas Borja był pionierem wykorzystania awangardowej technologii i automatyzacji procesów produkcyjnych. Najnowocześniejsze laboratorium w naszym zakładzie przeprowadza automatyczne kontrole całego procesu produkcyjnego. Gwarantuje to ciągłą jakość i produkcje zgodnie z międzynarodowymi standardami i normami co wyróżnia nas od wielu konkurentów.

Na całym świecie

Od teraz w Polsce 

Jesteśmy pionierami w eksporcie dachówek ceramicznych. Nasza strategii rozwoju opiera się na długofalowych relacjach z naszymi międzynarodowymi klientami. Rozwijajmy się dzięki współpracy z naszymi lokalnymi partnerami i dystrybutorami w krajach na całym świecie. 4 z 10 dachówek sprzedawanych za granicą zostały wyprodukowane przez Tejas Borja.

100% zaangażowania

Dziel z nami naszą pasję do dachówek

Sprawdź naszą obszerną kolekcję materiałów ceramicznych w jednym z naszych salonów lub odkryj nas na wielu międzynarodowych targach, kongresach i wydarzeniach. Tejas Borja ściśle współpracuje z różnymi uczelniami wyższymi. Zapewniamy specjalistyczne doradztwo, kursy szkoleniowe, inwestujemy w badania nad produktami i opracowania rozwojowe oraz organizujemy seminaria dla profesjonalistów.