TWOJE KORZYŚCI Z PRODUKTÓW PREFA
MOCNA JAKOŚĆ NA DACH I ELEWACJĘ

40 lat gwarancji, aluminium jako idealny materiał podczas budowy i renowacji — zalety są widoczne jak na dłoni, a wkrótce być może także na Twoim dachu. Daj się oczarować produktami PREFA.

40 LAT GWARANCJI — MOCNA OBIETNICA

Prognoza pogody na 40 lat: około 75 000 godzin słońca i 35 000 l opadów deszczu na metr kwadratowy.
Niech to piorun trzaśnie, dobrze że zdecydowaliśmy się na dach PREFA. Bo tylko my udzielamy 40 lat gwarancji na kolor i materiał dachów i elewacji.
Gwarancja ta obejmuje przypadki pęknięć, korozji (rdzy), szkód mrozowych, odprysków i powstawania pęcherzyków.

 

DLACZEGO MOŻEMY UDZIELIĆ TAK MOCNEGO ZAPEWNIENIA GWARANCYJNEGO?

  • Ponieważ dachy i elewacje PREFA są na wskroś produktami high-tech, produkowanymi wyłącznie w Austrii i Niemczech.
  • Ponieważ każdy produkt PREFA musi być ułożony lub zamontowany przez profesjonalnych wykonawców.

40 lat — potwierdzamy to nawet na piśmie. Długo zatem trzeba będzie czekać na burzę, która pokonałaby dach PREFA.

POKAŻ ROGI NIEPOGODZIE.

Wyobraź sobie, że na zewnątrz szaleje wichura, a Ty siedzisz sobie spokojnie na kanapie — bo wiesz, że z dachu nic Ci nie spadnie. Poprzez unikalne ułożenie w wiązaniu krzyżowym aluminiowy dach PREFA oprze się nawet najsilniejszym huraganom. Jeszcze jedna ważna sprawa: systemy dachowe PREFA są zawsze układane przez przeszkolonych fachowców. Daje to absolutną pewność.

Tam, gdzie typowe dachy często zawodzą, dach PREFA nadal chroni, jak należy, przed deszczem. Aluminiowy dach PREFA poradzi sobie z każdą niepogodą. Na poparcie tej deklaracji udzielamy 40-letniej gwarancji na materiał i kolor*.

 

PRZECIĄŻONE DACHY PRZECHODZĄ DO PRZESZŁOŚCI.

Dach PREFA wytrzyma wszystkie burze i zamiecie. Nawet przy bardzo silnych opadach śniegu na pewno się nie załamie. Aluminiowy dach nie odczuwa nawet ekstremalnych wahań temperatury — dlatego położone na zawrotnych wysokościach górskie schroniska decydują się właśnie na produkty PREFA.

 

WIECZNOŚĆ BRONI SIĘ NAJDŁUŻEJ. ALUMINIOWY DACH NIE RDZEWIEJE.

Dachy PREFA pokryte są najczęściej lakierem, który dodatkowo chroni materiał. Nawet jeśli podczas montażu powstaną punktowe uszkodzenia, surowe aluminium wchodzi w reakcję z tlenem w powietrzu i pokrywa się naturalną warstwę tlenku. Chroni to materiał nawet przed ekstremalnymi zjawiskami atmosferycznymi. W przeciwieństwie do wielu innych dachów z blachy, które nie zostały wykonane z aluminium, lecz z materiału, na którym po pewnym czasie mogą pojawiać się pierwsze oznaki korozji, dzięki naturalnej „drugiej skórze” Twój aluminiowy dach PREFA zachowuje odporność na rdzę. Dzięki temu będzie on dobrze służył jeszcze Twoim wnukom.

 

10% MASY — 100% JAKOŚCI. DACH ALUMINIOWY TO ZNAKOMITE ROZWIĄZANIE PODCZAS RENOWACJI.

Dach aluminiowy waży około 10 razy mniej niż kryty dachówką ceramiczną. Masa własna wynosząca zaledwie od 2,3 do 2,6 kg/m² sprawia, że układanie dachu idzie jak po maśle — i to właściwie niezależnie od jego spadku. Korzyść: przed renowacją nie jest konieczne dodatkowe wzmacnianie starej konstrukcji dachowej. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, czasu i nerwów. Nasza porada dla renowatorów: Po co sobie utrudniać?

 

PIĘKNO POWSTAJE W OKU OBSERWATORA. I CZĘSTO BIERZE SIĘ Z DACHU.

Dach odgrywa kluczową rolę w architekturze. Czy to dach dwuspadowy, czterospadowy, pulpitowy, kopulasty czy krążynowy — dachy aluminiowe PREFA dają pełną swobodę w kwestii formy. Także pod względem kolorystyki wszystko jest możliwe. Trudno byłoby nawet wymyślić coś niewykonalnego. Wynika to m.in. z gamy kolorów, która zawiera ponad 15 odcieni. Mają Państwo specjalne życzenia kolorystyczne? Prosimy o kontakt — wiele takich indywidualnych zamówień jesteśmy w stanie zrealizować. W ten sposób każdy obiekt staje się unikatowy. Nic już nie ogranicza fantazji i kreatywności.

 

CICHO PRÓSZY ŚNIEG. JESZCZE CISZEJ KAPIE DESZCZ.

Ta cisza płynie właśnie z aluminiowego dachu. Odgłosy są przez ludzi postrzegane indywidualnie, ale mały format PREFA jest zaopatrzony w paski izolacji akustycznej, które skutecznie tłumią dźwięki. Różnica akustyczna w stosunku do porównywalnego dachu z twardym pokryciem jest prawie niesłyszalna dla ludzkiego ucha.