Mając świadomość iż na coraz bardziej wymagającym rynku przetrwają tylko te firmy, które będą miały do zaoferowania wysokiej jakości produkt, szeroki asortyment i możliwość utrzymywania konkurencyjnych cen, zarząd MPF dążył nieustannie do sprostania tym wyzwaniom. W ramach takiej właśnie strategii, programowo i systematycznie rozbudowywano przedsiębiorstwo we wszystkich obszarach jego działania od personelu i jego kwalifikacji poprzez technologię produkcji po coraz bardziej zaawansowane działania marketingowe.

Membrany Wstępnego Krycia (MWK) DACHOWA

Marma Polskie Folie z okazji 25-lecia działalności w marcu 2016 roku wprowadziła do sprzedaży MEMBRANY NAJNOWSZEJ GENERACJI. Są one wytwarzane na najnowocześniejszych liniach technologicznych. Poprzez wieloletnie prace badawczo – rozwojowe wraz z instytucjami naukowymi, doświadczenia produkcyjne oraz praktyczne wypracowaliśmy odpowiednie cechy wszystkich warstw, które tworzą membrany najlepsze do zastosowań dachowych. 

DACHOWA

DACHOWA 3

DACHOWA ENERGETYCZNA

DACHVENT 100

DACHVENT 120

DACHVENT 140

Membrany Wstępnego Krycia (MWK) EKRANY DACHOWE

Ekrany są ulepszoną wersją membran wstępnego krycia. Spełniają tę samą funkcję, lecz są bardziej wytrzymałe i trwałe. Mogą być stosowane w najtrudniejszych warunkach i miejscach dachu. Ekrany produkowane przez Marma Polskie Folie łączą wysoką trwałość z bardzo wysoką paroprzepuszczalnością, co jest możliwe do uzyskania tylko dzięki najnowszym technologiom.

EKRAN DACHOWY 265 WŁOCHATY

EKRAN DACHOWY 165 z paskiem klejącym

EKRAN DACHOWY 185

EKRAN DACHOWY 215