IKO stało się z czasem ekspertem w dziedzinie gontów, co gwarantuje Ci najwyższy poziom jakości i niezawodności Twojego dachu.
Zaletą firmy jest pionowa integracja grupy IKO: solidnie i po mistrzowsku dobrane surowce, zapewniają w konsekwencji produkt najwyższej jakości.

IKO jest jedynym europejskim producentem, który może polegać na postępie technologicznym rozwiniętym przez fabryki z grupy IKO znajdujące się w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, stronach rodzinnych gontów.

IKO oferuje również dodatkowy znak jakości, ponieważ WSZYSTKIE jego gonty zwierają oznakowanie CE.

Wysoka jakość gontów pozwala na udzieleniu inwestorom wyjątkowego Systemu Platynowej Gwarancji, w którym w przypadku ujawnienia się wady są pokrywane pełne koszty nie tylko samego materiału ale także robocizny, transportu materiału, wywozu wadliwego itp., a który jednocześnie nie jest systemem degresywnym obniżającym wartość produktu.

IKO jest z Tobą, gdziekolwiek jesteś: rozwijamy swoją lokalną obecność poprzez sieć własnych firm lub silnych lokalnych partnerów

IKO oferuje także szeroką gamę kształtów i kolorów, które można wybrać w dowolnym momencie tak, aby były one zgodne z tradycyjnymi stylem miejscowym, albo aby wyróżniały się dzięki swojej oryginalności.

CAMBRIDGE XPRESS
CAMBRIDGE XTREME 9,5°
ARMOURSHIELD
DIAMANT PLUS
DIAMANTSHIELD
MONARCH
MONARCH DIAMANT
NOWOŚĆ – ARMOURGLASS PLUS
DIAMANT PLUS
VICTORIAN PLUS
SUPERGLASS
SUPERGLASS BIBER